Mēs vēlamies sniegt jums atbalstu, balstoties uz mūsu pieredzi un efektīviem, zinātniski pamatotiem, novatoriskiem risinājumiem, lai jūs varētu būt droši un pārliecināti par savu intīmo veselību.

Klotrimazola ķīmiskā struktūra

Zinātne rit mūsu asinīs

Kopš pagājušā gadsimta 60. gadiem mūs var uzskatīt par ekspertiem sēnīšu slimību zinātnē, kad Bayer pētnieks, profesors Karls Heinz Büchel atklāja aktīvo vielu pret sēnītēm - klotrimazolu. Dažus gadus vēlāk klotrimazols tika reģistrēts Vācijā un laists tirgū ar zīmola nosaukumu Canesten®. Bayer pirmais izstrādāja oriģinālo klotrimazola produktu, kas efektīvi ārstē maksts sēnīšu infekciju, novēršot tās rašanās cēloni. Uzņēmums ir radījis jaunas produktu formas ar efektīvo pretsēnīšu sastāvdaļu, lai ikviens varētu izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko produktu. 
 
Gadu gaitā mēs esam veikuši daudzus klīniskos pētījumus un izmantojuši dažādas pētījumu metodes, lai nodrošinātu mūsu produktu drošumu un efektivitāti. Darbs pie izpētes ir nepārtraukts.

Canesten - visvairāk pārdotais piena sēnes ārstēšanai paredzētais zīmols pasaulē

Nepārtraukti tiek izstrādāti un veikti uzlabojumi labākiem un efektīvākiem risinājumiem

Canesten® produkts ir radīts, lai sniegtu jums komfortu un pārliecību. Balstoties uz uzņēmuma vairāk nekā 40 gadus starptautisko zinātnisko atziņu un klīnisko pētījumu pieredzi, tiek nerimstoši izstrādāti un meklēti labākie un efektīvākie risinājumi sēnīšu infekciju diagnosticēšanai, ārstēšanai un novēršanai. Ar katru jaunu zinātnisko atklājumu, Bayer nepārtraukti pilnveido savus produktus, lai tos padarītu vēl labākus un mēs ticam, ka profesors Büchel ar savu “pionieru” komandu par to pamatoti lepotos.

Mēs uzskatām, ka tas ir iemesls, kas ļauj mums būt Nr.1 zīmolam pasaulē* maksts sēnīšu infekcijas ārstēšanā.

*Pasaulē pārdotākais bezrecepšu ginekoloģiskais pretsēnīšu līdzeklis. Balstīts uz 2019. gada datiem Nicholas Hall’s globālo bezrecepšu medikamentu DB6 datubāzi.

Canesten 500 mg vaginālā mīkstā kapsula

Canesten®

500 mg vaginālā mīkstā kapsula
Lietošanas instrukcija  

UZZINĀT VAIRĀK

Canesten® 10 mg/g krēms

Canesten®

10 mg/g krēms 
ārējiem dzimumorgāniem
Lietošanas instrukcija  

UZZINĀT VAIRĀK